Barista w Starbucks - Wrocław i Bielany Wrocławskie

Amrest Coffee Sp. z o.o.

Wrocław i Bielany Wrocławskie, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Pracownik Kawiarni – Barista

Od kandydatów oczekujemy:
• Wysokiej kultury osobistej
• Pogodnego usposobienia, aktywności i energii
• Dyspozycyjności w weekendy i dni świąteczne
• Odpowiedzialności i zaangażowania
• Umiejętności pracy w grupie

Zapraszamy osoby pełnoletnie, posiadające aktualną książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferta skierowana również do osób niepełnosprawnych.

Oferujemy:
• System profesjonalnych szkoleń
• Możliwość rozwoju i awansu
• Przyjazną atmosferę w młodym, dynamicznym zespole
• Grafik dostosowany do indywidualnych potrzeb

Spodobała Ci się nasza oferta? Prześlij swoje cv!

Czekamy na Ciebie!

Zapoznamy się uważnie z nadesłanymi aplikacjami i skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

AmRest to międzynarodowa firma prowadzącą sieci restauracji w Eur... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia