Barista w Kawiarni Starbucks - Centrum Handlowe Reduta

STARBUCKS

02-326 Warszawa, mazowieckie

STARBUCKS

Miejsce pracy: 02-326 Warszawa

Kawiarnia Starbucks - Warszawa Centrum Handlowe Reduta - poszukuje kandydatów na stanowisko baristy.

Opis stanowiska

• Obsługa klienta na najwyższym poziomie

• Tworzenie niepowtarzalnej atmosfery w kawiarni

• Przygotowywanie i polecanie produktów Starbucks

• Praca w zespole i budowanie wspólnych sukcesów kawiarni

Nasze Oczekiwania

• Entuzjazm oraz wysoka kultura osobista

• Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej

• Duża chęć rozwoju i uczenia się

• Książeczka sanitarno-epidemiologiczna

• Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym

Nasza Obietnica

• Niepowtarzalna atmosfera i wspaniali ludzie

• Szerokie możliwości szybkiego rozwoju zawodowego

• Praca w fascynującym świecie kawy, w jednej z najbardziej znanych marek na świecie

• Grafik dostosowany do indywidualnych potrzeb

• Atrakcyjny pakiet benefitów oraz nagrody i premie za dobre wyniki pracy

Jeżeli jest osobą otwartą, energiczną, z poczuciem humoru i lubiącą wyzwania to jest właśnie oferta dla Ciebie!

Możesz uczestniczyć w kreowaniu czegoś wyjątkowego: miejsca, w którym każdy jest mile widziany, i kariery w jednej z najbardziej podziwianych firm na świecie.

Masz możliwość pracy w nowej kawiarni i mieć bezpośredni wpływ na jej rozwój.

Zapraszamy serdecznie do składania aplikacji :-)

Do zobaczenia w kawiarni przy kawie :-)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
STARBUCKS