Barista - Starbucks - Nowa kawiarnia w Wrocławiu - Galeria Dominikańska

Amrest Sp. z o.o.

50-365 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Możesz uczestniczyć w kreowaniu czegoś wyjątkowego: miejsca, w którym każdy jest mile widziany, i kariery w jednej z najbardziej podziwianych firm na świecie. Jeśli to Ciebie zaintrygowało- porozmawiajmy.

Nasza oferta

• Niepowtarzalna atmosfera i wspaniali ludzie

• Szerokie możliwości rozwoju zawodowego i szkolenia

• Praca w fascynującym świecie kawy, w jednej z najbardziej znanych marek na świecie

• Możliwość uczenia się od najlepszych

• Grafik dostosowany do indywidualnych potrzeb

• Atrakcyjny pakiet benefitów oraz nagrody i premie za dobre wyniki pracy

Twoje zadania

• Zapewnienie obsługi klienta na jak najwyższym poziomie

• Tworzenie niepowtarzalnej atmosfery w kawiarni

• Budowanie długotrwałych relacji z klientem

• Przygotowywanie i polecanie produktów Starbucks

• Wtajemniczanie klientów w misję Starbucks

• Praca w zespole i budowanie wspólnych sukcesów kawiarni

Wymagania

Nasze oczekiwania

• Entuzjazm i kreatywność w działaniu

• Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej

• Zainteresowanie marką Starbucks i światem kawy będzie dodatkowym atutem

• Mile widziane doświadczenie w gastronomii lub w obsłudze klienta

• Dobra organizacja pracy

• Umiejętność szybkiego uczenia się

• Wysoka kultura osobista

• Książeczka sanitarno-epidemiologiczna będzie mile widziana

• Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym

Oferta pracy skierowana jest również do osób niepełnosprawnych.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

AmRest Sp. z o.o. jest największą niezależną firmą prowadzącą sie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie