Opis stanowiska pracy

Marka Grycan jest obecna na polskim rynku od 2004 roku. W ciągu zaledwie 12 lat istnienia, firma rozwinęła największą sieć lodziarni w Polsce, liczącą dzisiaj ponad 100 lokali, oferując konsumentom najwyższej jakości lody o wyjątkowym smaku, tworzone przy użyciu tradycyjnych metod z najwyższej jakości naturalnych składników.

Dołącz do naszego zespołu lodziarnio-kawiarni jako:

Barista/Pracownik Lodziarnio-Kawiarni

Zapewniamy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń (np. baristyczne)
  • Grafik dopasowany do Twoich preferencji
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym, energicznym zespole

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Za profesjonalną obsługę Gości
  • Za przygotowanie i sprzedaż produktów z naszej oferty
  • Za dbanie o wizerunek i estetykę naszej kawiarni

Za co będziesz odpowiedzialny?

  • Otwartości na zdobywanie nowych umiejętności
  • Bardzo dobrej organizacji pracy
  • Pozytywnej postawy wobec naszych Gości
  • Aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej

Zapraszamy do współpracy.

Prześlij do nas swoje CV.

Prezentacja firmy

Marka Grycan jest obecna na rynku w Polsce od 2004 roku. W ciągu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia