Barista - pracownik kawiarni mobilnej

Res Extensa

Toruń, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Cafe Velo poszukuje mężczyzn na stanowisko pracownik kawiarni mobilnej – Barista. Jeśli jesteś pozytywnie nastawiony do ludzi, łatwo nawiązujesz kontakt z ludźmi oraz podzielasz pasję do kawy zapraszamy do składania CV z aktualnym zdjęciem

Oferujemy:

• podstawowe szkolenie baristyczne
• elastyczny czas pracy w tygodniu lub w weekendy
• atrakcyjne warunki zatrudnienia
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

Wymagania

Wymagane dokumenty
• CV
• zdjęcie
Wymagania wobec kandydata:
• otwartość na nowe wyzwania
• wykształcenie min. średnie
• sumienność, punktualność, zaangażowanie w pracę
• dyspozycyjność
• dbanie o dobry wizerunek firmy
Mile widziane:
• doświadczenie w obsłudze klienta w branży gastronomicznej
• znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
• umiejętność obsługi kasy fiskalnej
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”

Prezentacja firmy

KAWIARNIA MOBILNA CAFE VELO.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/04/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia