Barista, Kelner/ka - NIEMCY

HR International Sp. z o.o.

31-156 Kraków, zagranica

HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Miejsce zatrudnienia: 31-156 Kraków

Zadania:

Zapewnienie obsługi klienta na jak najwyższym poziomie
Tworzenie niepowtarzalnej atmosfery w kawiarni
Budowanie długotrwałych relacji z klientem
Przygotowywanie i rekomendowanie produktów
Przygotowywanie kaw zgodnie z recepturami
Praca w zespole i budowanie wspólnych sukcesów kawiarni

Wymagania:

Doświadczenie na stanowisku Barman, Barista, Kelner/ka
Profesjonalne podejście do klienta
Umiejętność obsługi urządzeń typowych dla kawiarni
Kreatywność
Dyspozycyjność do wyjazdu do Niemiec na dłuższy okres czasu
ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO na poziomie KOMUNIKATYWNYM , Język Niemiecki mile widziany
Miła aparycja i uśmiech na twarzy

Oferujemy:

Pracę dla marki rozpoznawalnej na całym świecie
Bezpłatne zakwaterowanie
Profesjonalną i miłą atmosferę w pracy
Szkolenie pozwalające wykonywać swoją zadania z przyjemnością
Umowę zlecenie z składkami
Zarobki w EUR
Dodatkowe ubezpieczenie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.