Barista 15 zł/h brutto + premia

FallWork Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

Agencja Pracy FallWork Sp z o.o. nr Certyfikatu 6231, to jedna z wiodących firm branży agencji pracy i doradztwa personalnego. Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania - pracy tymczasowej, rekrutacji specjalistycznych na stanowiska wyższego szczebla, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: POZNAŃ ŁAWICA

OFERUJEMY:
-pracę od zaraz;
-konkurencyjne wynagrodzenie 15zł/h brutto wraz z premią;
-umowę zlecenie na początek z możliwością przejścia na umowę o pracę bezpośrednio z firmą;
-możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w środowisku międzynarodowym;
-atrakcyjne miejsce pracy pełne nowych wyzwań;
-możliwość doskonalenia umiejętności językowych;

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- obsługa stanowiska gastronomicznego na terenie strefy wolnocłowej;
- obsługa Klienta, przyjmowanie i realizacja zamówień;
- obsługa ekspresu do kawy, przygotowywanie posiłków i dbanie o funkcjonowanie zaplecza;

WYMAGANIA:
-posiadanie aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej (Sanepid) ;
-dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym;
-znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
-posiadanie statusu osoby niekaranej;
-dobra organizacja pracy własnej;

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV bądź kontakt bezpośrednio do biura (ul. Towarowa 35, V piętro) lub pod nr tel.: 790 790 445

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

*Oferta pracy tymczasowej