Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska

Poszukujemy ankieterów na terenie woj. świętokrzyskiego (z głównym wskazaniem Kielc), z własnym laptopem do przeprowadzenia wywiadów kwestionariuszowych wśród reemigrantów. Ankieter będzie miał za zadanie przeprowadzenie krótkiego wywiadu - ok. 15 min. z umówiona wcześniej osobą we wskazanym miejscu.

Zadania na stanowisku:
- zapoznanie się z koncepcją projektu badawczego, procedurą doboru respondentów, narzędziami badawczymi (kwestionariuszem wywiadów) oraz instrukcjami dotyczącymi sposobu zbierania danych;
- udział w badaniu pilotażowym weryfikującym i standaryzujących narzędzia badawcze;
- przekazanie realizatorom badań informacji o sposobie rozumienia pytań zadawanych respondentom, czasie realizacji wywiadu itp.;
- przygotowanie się do realizacji badań właściwych; zapoznanie z cechami respondentów wytypowanych do badań, odebranie spisów ich adresów, telefonów lub innych parametrów, nawiązanie kontaktu z respondentem, uzyskanie zgody respondenta na przeprowadzenie wywiadu, umówienie terminu przeprowadzenia wywiadu;
- przygotowanie się do przeprowadzenie wywiadu z respondentem: skłonienie respondenta do udzielenia odpowiedzi na pytania przewidziane w wywiadzie, udzielenie mu niezbędnych informacji o celu badań, sposobie udzielania odpowiedzi na zadawane pytania;
- przeprowadzenie wywiadu bezpośredniego z respondentem: w jego domu, na ulicy, w grupie zorganizowanej itp., zadawanie pytań i notowanie odpowiedzi;
- przeprowadzenie wywiadu osobistego i komputerowe notowanie odpowiedzi na zadawane pytania;
- sprawdzenie kompleksowości wypełnienia kwestionariusza;
- pozyskanie informacji od respondenta o dalszych ankietowanych do badania;
- przekazanie organizatorom badań wyników obserwacji dokonywanych podczas udzielania wywiadów przez respondentów oraz informacji o reakcjach respondentów, atmosferze wywiadu itp;
- ścisłe przestrzeganie zasad przeprowadzenia wywiadu przekazanych przez organizatorów badań;
- udział w szkoleniach instruktażowych.

Wymagania

Doświadczenie w pracy ankietera.

Prezentacja firmy

SACADA jest firmą badawczą, specjalizującą się w projektowaniu i realiza... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/05/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
od 2 do 14 dni
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
10PLN - 200PLN / Daily (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media