Backend Laravel Developer

Cyclad Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe magisterskie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Zakres obowiązków:

• Projektowanie, analiza i implementacja rozwiązań zgodnie wymaganiami

• Dostarczanie rozwiązań zgodnych z dobrymi praktykami inżynierii oprogramowania

• Rozwój systemów i aplikacji

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

• Dobra znajomość PHP 7.1 oraz Laravela 5.5

• Dogłębne zrozumienie OOP, aktywne wykorzystywanie wzorców projektowych oraz dobrych praktyk programowania

• Doświadczenie w korzystaniu z relacyjnych baz danych (MySQL)

• Znajomość VCS git

• Znajomość popularnych komend UNIX oraz wiedza jak je wykorzystać

• Umiejętność pracy w zespole oraz zdolność do szybkiej nauki

• Znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

• Doświadczenie w pracy z wykorzystaniem takich narzędzi jak: AWS, Docker, Redis

• Chęć pogłębiania wiedzy związanej z administrowaniem serwerami

• Zainteresowanie Vue.js

• Konto na GitHub - pozwalające ocenić Twój styl programowania

Oferujemy:

• Laptop Dell z Ubuntu, SSD i 2 monitorami

• Budżet na dodatkowy sprzęt w celu zwiększenia komfortu pracy

• Elastyczne godziny pracy, okazjonalna praca zdalna

• Wyjazdy na konferencje IT np. Code Europe, PHPers Summit

• Bezpłatne lekcje języka angielskiego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.