Backend Developer

Hays Poland

Katowice, śląskie

Hays Poland

Katowice
Katowice
NR REF.: 1121689

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B. Aktualnie dla firmy z branży bankowej w Katowicach poszukujemy osoby na stanowisko:

  • Lokalizacja: Katowice
  • Forma współpracy: Kontrakt B2B
  • Długość projektu: współpraca długofalowa
  • Stawka:80-120/h netto

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka Java 7/8
  • Znajomość platformy Java EE 6+ lub Spring
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych
  • Znajomość technologii Git, Maven, SonarQube, Jenkins
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych podczas tworzenia aplikacji
  • Dobra znajomość relacyjnych baz danych i JPA
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej w notacji UML
  • Dobra znajomość języka angielskiego (czytanie dokumentacji technicznej)
  • Wykształcenie wyższe techniczne/informatyczne
  • Dokładność, umiejętność współpracy, innowacyjność
  • Otwartość na poznawanie nowych technologii
  • Samodzielność i odpowiedzialność

Dodatkowym atutem będzie znajomość wybranych obszarów:

  • TDD, BDD, DDD
  • Znajomość serwerów aplikacyjnych Tomcat/WebSphere

Zadania:

  • Tworzenie/projektowanie oprogramowania w ramach aplikacji zgodnie z obowiązującymi standardami uwzględniając aspekty technologiczne, wydajnościowe i bezpieczeństwa
  • Przeprowadzanie testów autorskich wytworzonego oprogramowania oraz przeglądu wzajemnego oprogramowania stworzonego w zespole
  • Współpracę z analitykami i zespołem testowym w procesie rozwoju i wsparcia oprogramowania
  • Przygotowywanie skryptów niezbędnych do wdrożenia zmian oraz do automatyzacji instalacji

Oferujemy:

  • Współpracę B2B
  • Możliwość nauki wśród wykwalifikowanych specjalistów
  • Benefity: pakiet medyczny i Multisport
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland