Opis stanowiska pracy

Rola w zespole

  • Programista systemów i serwisów backendowych
  • Tworzenie interfejsów API
  • Współpraca z programistami realizującymi aplikacje frontendowe
  • Współudział w tworzeniu architektury systemów

Zapewniamy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B z atrakcyjnym systemem wynagradzania
  • Nowoczesne stanowisko pracy
  • Realizację ambitnych projektów
  • Szkolenia, wewnętrzne i zewnętrzne
  • Dostęp do wiedzy - firmowa biblioteka
  • Pomoc kolegów z zespołu. Nigdy nie zostaniesz sam z problemem
  • Spotkania i wyjazdy integracyjne
  • Pomoc najlepszych Project Managerów

Wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia
  • Chęć nauki nowych technologii
  • Znajomość Laravel - bardzo dobrze
  • Znajomość Eloquent ORM
  • Doświadczenie w projektowaniu i programowaniu RESTful API
  • Git
  • Linux (w zakresie niezbędnym do konfiguracji PHP/ Apache/ Nginx)

Dodatkowo doceniamy

  • Znajomość JavaScript, Vue.js, Node.js
  • Doświadczenie z aplikacjami hybrydowymi
  • Umiejętności w dokumentowaniu REST API - Swagger

Prezentacja firmy

Od 2010 roku jako Software House zajmujemy się dostarczaniem najwyższej ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Internet / e-commerce