Billennium Sp. z o.o.

Azure DevOps

Miejsce pracy: Lublin

Zadania:

  • Dostarczanie infrastruktury i usług aplikacji w środowisku Azure (szablony ARM, skrypty Powershell)
  • Continuous deployment, Continuous Integration w środowisku Visual Studio Team Services
  • Tworzenie i zarządzanie usługami IaaS, PaaS w środowisku Azure
  • Monitorowanie systemu na podstawie oczekiwań
  • Wsparcie współpracowników i klientów w obszarze swojej specjalizacji
  • Tworzenie adekwatnej dokumentacji systemowej i operacyjnej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie i znajomość następujących obszarów: Deployment/Build, Microsoft Azure, Powershell, skrypty ARM, zarządzanie sieciami i maszynami wirtualnymi
  • Budowanie rozwiązań skonfigurowanych w trybie wysokiej dostępność w środowisku on-premises
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Certyfikat Azure lub Microsoft będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Szkolenia wstępne
  • Pełnoetatowe zatrudnienie – możliwość wyboru formy współpracy (w tym pracy zdalnej)
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie oraz kartę multisport
  • Zajęcia z języka angielskiego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.