AVON – Konsultant/-ka, Lider/-ka – Wrocław, Jelenia Góra, Zgorzelec

VSM

Wrocław, Jelenia Góra, Zgorzelec, dolnośląskie , dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Zostań Konsultantką / Konsultantem a nawet Liderką / Liderem Avon

Interesująca praca dla ambitnych i komunikatywnych osób.

Jeśli masz trochę wolnego czasu a chciałabyś dorobić więcej pieniędzy, możesz zostać Konsultantką lub Liderem firmy AVON. Jest to szybka i łatwa forma zarobku a czas i miejsce dobierasz sobie samemu. Ustalone przez Ciebie cele rozwojowe i finansowe, uzależnione będą jedynie od Twojej energii i entuzjazmu.

Dzięki firmie AVON możesz skorzystać ze sprawdzonej ścieżki rozwoju, która daje satysfakcję wielu osobom na całym świecie.

Nie ryzykując nic, możesz dużo zyskać. Konsultantką / Konsultantem AVON może zostać każda osoba, nawet wtedy, gdy jest zainteresowana kupowaniem kosmetyków na własne potrzeby!!!

AVON daje możliwość zarabiania i możesz to zajęcie traktować jako dodatkowe, lub jako podstawowe źródło dochodu. Dzięki temu zajęciu możesz także dorobić sobie do kieszonkowego, stypendium, pensji czy emerytury. Masz wielką szansę zostania swoim własnym szefem- liderem i budowania swojej grupy, za co AVON wynagradza atrakcyjnymi dodatkowymi prowizjami.

Poznaj korzyści płynące ze sprzedaży dobrej jakości kosmetyków:
- atrakcyjne zarobki,
- kosmetyki tańsze nawet do 40%,
- program powitalny z prezentami dla nowych konsultantek otrzymujesz całkowicie za darmo super prezenty,
- dostawy pod wskazany adres,
- możliwość awansu dla ambitnych osób,
- bezpłatne wpisowe,
- wspaniałe prezenty,
- udział w szkoleniach, podczas których można zakupić nowości kosmetyczne w super atrakcyjnych cenach,
- brak minimalnej kwoty zamówienia,
- bezpośredni dostęp do najnowszych kosmetyków,

Szczególnie zapraszam do współpracy osoby z miejscowości: Jelenia Góra, Bolesławiec, Lubań, Olszyna, Gryfów Śląski, Zgorzelec, Bogatynia, Wrocław i ich okolic.

Wymagania

- ukończone 18 lat
- łatwość nawiązywania kontaktów

Prezentacja firmy

Kompleksowe doradztwo finansowe, <br/>Inwestycje długoterminowe, <br/>Ub... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/02/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi