Opis stanowiska pracy

Firma TeKa Consulting sp. z o.o. jest autoryzowanym partnerem Oil2Wax S.A., portugalskiego producenta proszku do samodzielnego wykonywania ekologicznych świeczek.

W związku z naszym dynamicznym rozwojem poszukujemy do współpracy partnerów na terenie całego kraju jako:

Autoryzowany Przedstawiciel Handlowy

Nr ref: APH-2-IP-nazwa miasta

Opis stanowiska:

• Doradztwo i sprzedaż eko-swieczek dla klientów indywidualnych i hurtowych podczas prezentacji

• Aktywne pozyskiwanie klientów,

• Planowanie działań sprzedażowych oraz bieżące ich raportowanie.

Oferujemy:

• Wynagrodzenie: wysokie wynagrodzenie prowizyjne; dodatkowo narzędzia motywacyjne za najlepsze wyniki sprzedażowe w postaci dodatkowej prowizji,

• Gwarancja: wyłączność terytorialna przy osiąganiu założonych celów sprzedażowych,

• Dodatkowo: wsparcie merytoryczne ze strony wyspecjalizowanej kadry managerskiej, szkolenia produktowe,

• Dla najlepszych przewidujemy możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach sprzedażowych naszej firmy.

Wymagania

Poszukujemy osób, które:

• Posiadają minimum średnie wykształcenie,

• Mają umiejętność organizowania własnego czasu pracy,

• Podejmują inicjatywę i angażują się w powierzane zadania,

• Realizują założone cele,

• Chcą poznawać nowe produkty,

• Są komunikatywne i kreatywne,

• Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z podaniem nr referencyjnego i miasta.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Ekologia i ochrona środowiska dotyczy nie tylko wielkiego przemysłu, kopalń i hut, ale także otoczenia wokół Ciebie.

Eko-świeczki to sposób, aby chronić Naszą planetę

Poszukaj nas na facebooku

Eko.swieczki

Prezentacja firmy

Firma TeKa Consulting sp. z o.o. jest autoryzowanym partnerem Oil... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie