Autoryzowany przedstawiciel handlowy PGE Obrót S.A.

MerService Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Jesteśmy spółką świadczącą kompleksowe usługi w zakresie zarządzania procesami sprzedaży i czynnościami wspierającymi przepływ towarów i usług.

Obecnie poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • Doradztwo i sprzedaż energii elektrycznej oraz gazu dla klientów z sektora małych i średnich przedsiębiorstw,
  • Aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych, budowanie zaufania i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,
  • Dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb klienta (szeroki wachlarz możliwości ofertowych),
  • Doradztwo w zakresie niższych kosztów związanych z energią elektryczną oraz gazu,
  • Przygotowanie i prezentacja ofert biznesowych,
  • Planowanie działań sprzedażowych oraz bieżące ich raportowanie.

Czego oczekujemy?:

  • Pozytywnej energii,
  • Zaangażowania,
  • Kreatywności i pomysłowości
  • Inicjatywy,
  • Pogody ducha,
  • Determinacji w realizacji celów.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe,
  • Bardzo wysokie stawki prowizyjne,
  • Telefon komórkowy oraz ryczałt na paliwo,
  • Samochód dla najlepszych,
  • Możliwość rozwoju oraz szybkiego awansu,
  • Uczestnictwo w konkursach sprzedażowych,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Jasne oraz stabilne zasady współpracy,
  • Terminową realizację płatności,
  • Najlepszą ofertę produktową w Polsce dla małych i średnich przedsiębiorstw,
  • Wsparcie merytoryczne ze strony kadry managerskiej oraz Back Office (przygotowywanie i weryfikacja dokumentów),
  • Profesjonalne szkolenia produktowe, coaching, warsztaty z negocjacji i technik sprzedaży,
  • Wyłączność obsługiwanych klientów.