Autoryzowany Przedstawiciel Handlowy PGE Obrót S.A woj. zachodniopomorskie

Specjaliści Energetyczni

całe województwo, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Firma Specjaliści Energetyczni jest autoryzowanym partnerem PGE Obrót S.A. z siedziba w Rzeszowie wchodzącego w skład Grupy Kapitałowej PGE – największej grupy energetycznej w Polsce i jednej z największych firm energetycznych w Europie Środkowej. W związku z naszym dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

Autoryzowany Przedstawiciel Handlowy PGE Obrót S.A

Lokalizacja: Woj. Zachodniopomorskie

OPIS STANOWISKA:

Doradztwo i sprzedaż energii elektrycznej dla klientów z sektora B2B,

Aktywne pozyskiwanie klientów,

Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,

Dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb klienta (szeroki wachlarz możliwości),

Doradztwo w zakresie niższych kosztów związanych z energią elektryczną,

Przygotowanie i prezentacja ofert biznesowych,

Planowanie działań sprzedażowych oraz bieżące ich raportowanie.

POSZUKUJEMY OSÓB KTÓRE:

Posiadają minimum średnie wykształcenie,

Mają umiejętność organizowania własnego czasu pracy,

Podejmują inicjatywę i angażują się w powierzane zadania,

Realizują założone cele,

Chcą uczyć się nowych rzeczy,

Są komunikatywne i kreatywne,

Posiadają prawo jazdy kat B,

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej energii elektrycznej w sektorze B2B.

OFERUJEMY:

Umowę o współpracy

Wysokie wynagrodzenie prowizyjne, dodatkowe prowizje, część stała.

Wsparcie merytoryczne i szkoleniowe ze strony wyspecjalizowanej kadry managerskiej.

Zapewniamy pakiety szkoleń sprzedażowych i produktowych

Dla najlepszych: Przewidujemy możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach sprzedażowych naszej firmy, samochód służbowy.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV i w tytule maila wpisanie nazwy województwa.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Prezentacja firmy

Doradztwo Energetyczne

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
1PLN - 100 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi