Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem działu doradztwa biznesowego, poszukujemy osób do współpracy na terenie Ostrowca i okolic, Kielc i okolic, oraz Radomia i okolic, które odpowiedzialne będą za:

- Obsługę klientów z sektora małych i średnich firm w obszarze usług telekomunikacyjnych oferowanych przez Play

- Budowanie i utrzymanie długofalowych relacji z klientami oraz dbanie o ich satysfakcje poprzez analizę potrzeb i doradztwo

- Monitorowanie i rozwój bazy klientów oraz pozyskiwanie nowych kontrahentów

- Przygotowywanie ofert oraz prowadzenie negocjacji handlowych

- Konsekwentne realizowanie wyznaczonych zadań i celów sprzedażowych

- Raportowanie wyników zgodnie z przyjętymi zasadami
Dbałość o wizerunek firmy

Oferujemy bazę klientów w obrębie 60 km od miejsca prowadzenia działalności na wyłączność.

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:

- Doświadczenia w pozyskiwaniu i współpracy z klientem

- Doświadczenia w samodzielnej sprzedaży produktów i usług

- Prawa jazdy kat. B

- Wysokiej kultura osobista oraz łatwość nawiązywania relacji

- Umiejętności realizacji zadań i osiągania założonych celów

- Gotowości do pracy w terenie

- Wykształcenia minimum średniego

- Umiejętności obsługi komputera (MS Word, MS Excel)

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej będzie dodatkowym atutem.

Osoby zaintereowane prosimy o przesłanie CV w formacie pdf w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie

Zastrzegamy prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane zgłoszenia

Prezentacja firmy

Firma z branży doradztwa dla klienta indywidualnego i biznesowego Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja