Autoryzowany Dealer zatrudni blacharza i lakiernika samochodowego z doświadczeniem

P.H. Maria Śliwka

Zabrze, śląskie

Opis stanowiska pracy

Autoryzowany Dealer
zatrudni na stanowisko :
BLACHARZ SAMOCHODOWY

Miejsce pracy Śląsk

Osoba przyjęta odpowiedzialna będzie m.in. za:
• samodzielne wykonywanie napraw blacharskich

Oferujemy:
• pracę dla czołowej marki na rynku motoryzacyjnym,
• atrakcyjne warunki wynagrodzenia zależne od wyników wykonanych zleceń

Oferty zawierające list motywacyjny i CV ze zdjęciem oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać na adres: e-mail:

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:
• dyplomu czeladniczego lub świadectwa ukończenia zawodu blacharz samochodowy
• doświadczenia w zawodzie

telefon kontaktowy : 501 317 100

Prezentacja firmy

Witamy na naszej stronie!<br/><br/>​​​​Auto Śliwka - Autoryzowany... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
wynagrodzenie + premia uznaniowa
Branża / kategoria:
Praca Inne