Autoryzowany Dealer Skody zatrudni sprzedawcę samochodów nowych

P.H. Maria Śliwka

40-519 Katowice,Zabrze, Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Autoryzowany Dealer marki Škoda
zatrudni na stanowisku:
Sprzedawcę Samochodów
na terenie Śląska i Zagłębia"

Zadania:
• nawiązanie kontaktu, przedstawienie oferty i negocjacje handlowe aż do finału, jakim jest sprzedaż oraz utrzymanie pozytywnych relacji z klientem w przyszłości

Oferujemy:
• umowa o pracę
• wynagrodzenie podstawowe oraz premia za realizację wyników
• możliwość zdobycia nowych interesujących doświadczeń zawodowych

Wymagania

Wymagania:
• WARUNEK KONIECZNY minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedawca samochodów lub przedstawiciel handlowy w innej branży
• wykształcenie minimum średnie
• znajomość i umiejętność wykorzystania technik sprzedaży
• prawo jazdy kategorii B
• obsługa komputera

Prezentacja firmy

Witamy na naszej stronie!<br/><br/>​​​​Auto Śliwka - Autoryzowany... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie