Autor tekstów o tematyce: podatki, rachunkowość i prawo pracy

Edutag

Tychy, 43-100 , śląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

Tworzenie artykułów / tekstów (min. 3500 znaków)  z zakresu podatków, rachunkowości lub prawa pracy które będą publikowane na nowym portalu internetowym o w/w tematyce.

Co oferujemy?

- Możliwość dodatkowej pracy dla osób pracujących na etacie oraz studentów

- Pracę zdalną

Wymagania

- znajomość w/w zagadnień (mile widziani pracownicy biur rachunkowych, działów finansowo - księgowych oraz studenci kierunków ekonomicznych)

- tzw. "lekkie pióro"

- mile widziane doświadcześnie

Prezentacja firmy

Firma EDUTAG jest połączeniem najlepszych rozwiązań w dziedzinie ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/01/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo