Autor tekstów na strony internetowe/Copywriter/Bloger

Skupieński Marketing Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy studenta (studentki), najchętniej filologii polskiej lub dziennikarstwa do pisania tekstów na strony internetowe, blogi tematyczne. Oferujemy pracę zdalną, ale od czasu do czasu konieczne będzie spotkanie w Łodzi.

Wymagania

Nasz idealny kandydat:
• umie bezbłędnie pisać po polsku,
• jest komunikatywny,
• jest rzetelny i terminowy,
• prowadzi blog i/lub dobrze porusza się w blogosferze i mediach społecznościowych,
• jest studentem i ma ok. 3 godziny wolnego czasu dziennie na pracę z domu,
• jest z Łodzi lub okolic.
Znajomość Wordpressa będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
• pracę zdalną,
• umowę o dzieło,
• stałą współpracę przy pisaniu tekstów na strony internetowe o różnej tematyce (gotowanie, zdrowie, dom, finanse, praca, motoryzacja itd.),
• stałe miesięczne wynagrodzenie.

W CV prosimy o zawarcie standardowej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzania danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Prezentacja firmy

Zajmujemy się marketingiem w Internecie, copywritingiem, marketin... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/11/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo