Autor tekstów/copywriter do portalu żeglarskiego - praca zdalna

Charter Navigator Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy autorów tekstów o tematyce żeglarskiej dotyczących praktycznych zagadnień związanych z żeglarstwem morskim i śródlądowym. Teksty będą umieszczane w portalu Tawerna Skipperów

Zadania pracownika:

1. ustalanie tematyki cyklów
2. pisanie artykułów związanych z żeglarstwem (1 cykl = co najmniej 10 artykułów)

Wymagania

Nasze wymagania:
1. praktyczna znajomość zagadnień żeglarskich (warunek konieczny)
2. łatwość pisania, tzw. "lekkie pióro"
3. dostęp do własnych materiałów fotograficznych

Prezentacja firmy

Charter Navigator jest firmą turystyczną specjalizującą się w czarterze ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo