CMC Poland Sp. z o.o. CMC Poland Sp. z o.o.
Commercial Metals Company (CMC) to globalna firma działająca w branży hutniczej posiadająca swoje oddziały w 4 krajach w Ameryce Północnej, Europie i Azji. CMC Poland Sp. z o.o. jest spółką z grupy CMC w Polsce z główną siedzibą w Zawierciu, gdzie zlokalizowana jest huta stali oraz z kilkunastoma lokalizacjami na terenie całego kraju (Zbrojarnie oraz Zakłady Złomowe).

Automatyk

Od: CMC Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Zawiercie

CMC Poland Sp. z o.o. należąca do grupy Commercial Metals Company działającej w branży hutniczej i posiadającej swoje oddziały w USA, Europie, Australii i Azji, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

AUTOMATYK
Miejsce pracy: Zawiercie (Wydział Strzępiarki)

Opis stanowiska:

•Utrzymywanie w ruchu urządzenia strzępiarki, pod kątem automatyki i elektryki.
•Organizowanie przeglądów i prac konserwacyjnych.
•Wykonywanie napraw aparatury kontrolno-pomiarowej.
•Proponowanie i wdrażanie ulepszeń i modyfikacji.
•Rozwiązywanie codziennych problemów technicznych.

Wymagania:

•Wykształcenie wyższe techniczne preferowane: Elektryka, Automatyka, Elektronika, Mechatronika.
•Znajomość rysunku technicznego.
•Mile widziane doświadczenie zawodowe w przemyśle ciężkim, hutniczym lub przeróbczym.
•Umiejętność diagnozowania przyczyn awarii i rozwiązywania problemów technicznych.
•Znajomość zagadnień związanych z sieciami lokalnymi Ethernet,Profibus.
•Znajomość sterowników PLC (Siemens S7) i systemów SCADA.
•Umiejętność parametryzowania i serwisowania falowników micromaster.
•Mile widziane uprawnienia SEP do 6 kV.
•Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
•Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
•Dyspozycyjność.

Oferujemy:

•Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
•Konkurencyjne warunki zatrudnienia.
•Pracę w profesjonalnym, nowoczesnym, międzynarodowym środowisku.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy