Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Dla naszego klienta, firmy będącej liderem w branży produkcyjnej, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

automatyk

Nr ref.: 32513
Praca stała
Lokalizacja: woj. lubelskie

Zakres obowiązków:
  • projektowanie i uruchamianie systemów automatyki
  • zapewnienie ciągłości funkcjonowania parku maszynowego
  • diagnoza, analiza i usuwanie awarii
  • planowanie i nadzór nad pracami remontowymi

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia SEP
  • mile widziana znajomość sterowników Siemens
  • gotowość do pracy zmianowej

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
  • atrakcyjne warunki finansowe i premiowe
  • opieka medyczna
  • szkolenia stanowiskowe oraz językowe

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)