Opis stanowiska pracy

Wielton S.A. to firma produkcyjno-handlowa w branży naczepowej. Współpracujemy z takimi potentatami przemysłu motoryzacyjnego jak MAN, VOLVO, SCANIA, RENAULT, IVECO. Otrzymaliśmy od Ministerstwa Gospodarki wyróżnienie „Orzeł eksportu”, przyznawane przedsiębiorstwom najprężniej rozwijającym sprzedaż za granicą.

Rozwój firmy jest możliwy dzięki naszym Pracownikom, zatrudniamy ponad 1100 osób.

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy pracownika na stanowisko: Automatyk

Główne obowiązki:

  • prowadzenie bieżącej konserwacji maszyn i urządzeń oraz instalacji technicznych zgodnie z dokumentacją techniczną,
  • nadzór nad funkcjonowaniem maszyn i urządzeń,
  • bieżące usuwanie awarii, usterek i uszkodzeń oraz ich ewidencja,
  • zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń i systemów automatyki w zakładzie, poprzez nadzór nad ich sprawnym i bezawaryjnym funkcjonowaniem,
  • zamawianie części zamiennych do maszyn i urządzeń,
  • współpraca z działem produkcji

Oferujemy:

  • pracę w firmie będącej liderem w branży, w Dziale Nowoczesnych Technologii,
  • pracę w nowoczesnym, zautomatyzowanym zakładzie,
  • uczestnictwo w kursach i szkoleniach podnoszących kwalifikacje,
  • przyjazną atmosferę w zespole

Wymagania

  • wykształcenie techniczne z obszaru automatyki/ elektromechaniki, mile widziane wyższe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość zagadnień z dziedziny automatyki, pneumatyki, mechaniki,
  • uprawnienia SEP do 1 kV,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej, schematów elektrycznych,
  • samodzielność, zaangażowanie i dynamizm w działaniu,
  • umiejętność pracy w zespole

Prezentacja firmy

Wielton to największy w Polsce producent i sprzedawca naczep i przyczep,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Inne