Opis stanowiska pracy

Firma TREPKO ASEPTIC Sp. z o.o. jest polską filią koncernu TREPKO A/S z siedzibą w Danii, światowego lidera rynku automatów pakujących dla przemysłu spożywczego.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

AUTOMATYK

Opis stanowiska i zakres obowiązków:

  • Opracowywanie projektów i dokumentacji elektrycznej maszyn oraz adaptację dokumentacji istniejącej.
  • Wykonanie listy zapotrzebowań podzespołów elektrycznych maszyny.
  • Współpraca z dostawcami w celu doboru podzespołów elektrycznych maszyny.
  • Nadzór nad prefabrykacją szaf i skrzynek sterowniczych.
  • Wykonanie oprogramowania dla sterownika PLC maszyny.
  • Wykonanie oprogramowania panelu sterowania maszyny.
  • Sparametryzowanie napędów maszyny.
  • Prowadzenie testów działania programu maszyny.
  • Wykonanie instrukcji obsługi sterowania panelu maszyny.
  • Uczestnictwo w procesie uruchamiania i rozruchu systemów automatyki u klientów oraz optymalizacja procesów produkcyjnych od stron automatyki.
  • Wykonanie poprawek powykonawczych schematu elektrycznego oraz pneumatycznego maszyny.
  • Wspieranie innych działów firmy w sprawach związanych z automatyką.
  • Nadzór nad istniejącymi aplikacjami PLC.
  • Raportowanie wyjazdów serwisowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne - preferowany kierunek budowa maszyn, robotyka i automatyka przemysłowa, elektronika lub pokrewne
  • umiejętność projektowania układów automatyki przemysłowej
  • umiejętność programowania sterowników PLC (Siemens, Allan Bradley, Schneider, Omron, Modicon)
  • znajomość programu See Electrical, Visio, PC schematic
  • uprawnienia SEP do 1kV
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w branży maszyn do produkcji spożywczej będzie dodatkowym atutem
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy Kat B
  • kreatywność oraz zdolności planowania i organizacji własnej pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku w firmie posiadającej stabilną pozycję na rynku
  • Możliwość poznawania całego świata
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

W przypadku zainteresowania ofertą zapraszamy do przesłania CV i listu motywacyjnego.

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97 r o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz.833)".

Prezentacja firmy

Firma Trepko Aseptic projektuje i produkuje szeroką gamę urządzeń pakują... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Administracja biurowa, Praca Logistyka