Plus Kadra Sp. z o.o.
Plus Kadra Sp. z o.o. – jest dynamiczną rozwijającą się ogólnopolską Agencją Zatrudnienia,Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 2005 roku, wpisaną do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1676.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Automatyk

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Główne obowiązki:
diagnostyka oprogramowania PLC,
analiza algorytmów sterujących systemami przemysłowymi,
implementacja algorytmów sterujących systemami przemysłowymi na platformach wiodących producentów sterowników PLC (m.in.: (Beckhoff, Siemens),
wykonywanie remontów maszyn i urządzeń oraz usuwanie awarii,
parametryzacja przetwornic częstotliwości,
kontrola stanu technicznego wyłączników krańcowych,
fotokomórek oraz czujników zbliżeniowych

Wymagania:
uprawnienia SEP do 1 kV,
umiejętność diagnostyki oprogramowania PLC,
wiedza dotycząca parametryzacji przetwornic częstotliwości,
umiejętność czytania schematów elektrycznych,
doświadczenie na podobnym stanowisku,
wykształcenie minimum średnie - automatyczne bądź elektryczne,
gotowość do pracy w ruchu ciągłym (4 brygadowym)

Oferujemy:
stawkę 17-20 zł brutto za godzinę,
dodatki za pracę do wynagrodzenia,
umowę o pracę tymczasową,
możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
przyjazną atmosferę,
długotrwałą współpracę z możliwością przejścia bezpośrednio pod firmę,
system pracy 4 - brygadowy

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj lub o kontakt telefoniczny 603 721 199, 32 348 64 26

Plus Kadra Sp z o.o.
ul Dąbrowskiego 22 p 207
40-032 Katowice

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r, Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.