Dla naszego Klienta- międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, szukamy Kandydatów/ Kandydatek na stanowisko

automatyk

Nr ref.: 40476
Praca stała
Lokalizacja: Opole

Zakres obowiązków:
  • Dbanie o sprawność techniczną maszyn, instalacji oraz urządzeń produkcyjnych
  • Przeprowadzanie przeglądów okresowych oraz napraw
  • Wsparcie pracowników działu produkcyjnego w zakresie obsługi maszyn i urządzeń
  • Współpraca z zewnętrznymi firmami, zajmującymi się realizacją prac serwisowych
  • Prowadzenie dokumentacji

Oczekiwania:
  • Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe (mile widziana branża spożywcza)
  • Wykształcenie średnie  techniczne
  • Wiedza z zakresu automatyki
  • Uprawnienia SEP „E” do 1 kV
  • Znajomość pakietu MS Office

Oferta:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u Klienta
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)