Adecco Poland Sp. z o.o.

Automatyk

Miejsce pracy: Mielec
Kim jesteśmy?
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Dlaczego warto u nas pracować?
Ważna jest dla Ciebie pasjonująca i rozwijająca praca? Jednocześnie cenisz bezpieczeństwo, zasady fair play i dobrą atmosferę? My też tak mamy, dlatego pracujemy w Adecco! Też chcesz? Dołącz do naszego zespołu!

OBOWIĄZKI OSOBY ZATRUDNIONEJ NA TYM STANOWISKU:

• Konserwacje i naprawy maszyn, urządzeń oraz linii produkcyjnych

• Pomoc w uruchomieniu nowych procesów oraz ich modyfikacji

• Projektowanie systemów sterowania maszyn, instalacji elektrycznych i pneumatycznych

• Tworzenie dokumentacji technicznej - schematów elektrycznych i pneumatycznych

• Szybkie i skuteczne usuwanie usterek oraz przywracanie funkcjonalności systemów

• Udział w analizowaniu przyczyn awarii i podejmowaniu działań zapobiegawczych

• Współpraca z serwisami zewnętrznymi

• Obsługa techniczna systemów w zakresie optymalizacji parametrów pracy

• Testowanie, optymalizacja i modernizacja wdrożonych rozwiązań

• Programowanie sterowników, nadzór inżynierski nad prowadzonymi projektami

• Sporządzanie raportów dotyczących usterek i przeprowadzonych prac

• Dbałość o zapewnienie aktualizacji i jakości dokumentacji technicznej

• Zgłaszanie pomysłów oraz prowadzenie projektów mających na celu usprawnienie i zoptymalizowanie pracy powierzonych maszyn i działu

KANDYDACI NA TO STANOWISKO POWINNI SPEŁNIAĆ NASTĘPUJĄCE WYMAGANIA:

• Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki techniczne (automatyka, elektrotechnika, elektronika)

• Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku automatyk w branży przemysłowej lub automotive

• Praktyczna znajomość systemów automatyki, podzespołów elektrycznych pneumatycznych

• Mile widziana znajomość systemów SCADA

• Umiejętność programowania sterowników Siemens

• Posiadanie wiedzy w zakresie sieci przemysłowych

• Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

• Umiejętność abstrakcyjnego myślenia w kategoriach matematycznych oraz rozumienie procesów fizycznych

• Zdolność analizy i syntezy oraz wyobraźnia przestrzenna

CO OFERUJE NASZ KLIENT?

Zatrudnionej osobie oferujemy ciekawą pracę w firmie, dającą możliwość dalszego rozwoju zawodowego, która oferuje stały dostęp do innowacyjnych technologii, nowoczesny park maszynowy i optymalne rozwiązania biznesowe.

ZAPRASZAMY DO APLIKOWANIA!

Numer referencyjny: AUT/10/2016
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.