ManpowerGroup Sp. z o.o.

Automatyk

Miejsce pracy: Łódź

Miejsce pracy: Łódź (Widzew)

Oferta:

  • Umowa o pracę
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Praca na nowoczesnych maszynach
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji przez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych: dofinansowanie karty sportowej, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, premia roczna

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne średnie lub wyższe z obszaru elektryki, elektroniki lub automatyki
  • Min. dwuletnie doświadczenie w pracy w Dziale Utrzymania Ruchu na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia SEP do 1 kV
  • Znajomość maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • Umiejętność programowania robotów
  • Praktyczna wiedza z zakresu programowania i diagnostyki sterowników Siemens oraz automatyki przemysłowej
  • Ogólna wiedza z zakresu sieci przemysłowych i informatycznych
  • Znajomość mechanizmów automatyki przemysłowej - sterowników PLC, czujników, falowników, serwonapędów
  • Gotowość do pracy dwuzmianowej

Zadania:

  • Wykonywanie napraw maszyn i urządzeń
  • Diagnostyka stanu maszyn
  • Prowadzenie dokumentacji zgodnie z wymaganiami i obowiązującymi standardami
  • Diagnozowanie uszkodzeń i rozwiązywanie problemów w zakresie automatyki
  • Współpraca z innymi komórkami oraz pracownikami działów produkcyjnych w zakresie swojego obszaru odpowiedzialności

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials