Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Automatyk

Miejsce pracy: Kutno

OBOWIĄZKI:

  • Analiza oraz modyfikacja programów sterowników PLC
  • Realizacja harmonogramów , przeglądów maszyn oraz czynne uczestnictwo w prewencyjnym utrzymaniu ruchu oraz ogólne zadania z nim związane m.in. naprawy elektryczne, pneumatyczne, hydrauliczne
  • Wykrywanie i usuwania usterek oraz awarii maszyn, analiza w celu wyeliminowania źródeł ich powstania
  • Zapewnienie utrzymywania parametrów urządzeń w wymaganym zakresie
  • Udział w projektach wdrożeniowych, usprawniających oraz innych podyktowanych potrzebami biznesowymi zakładu

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie średnie techniczne o kierunku (elektrycznym / elektronicznym / automatyki), wykształcenie wyższe będzie atutem
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Znajomość sterowników PLC ( S7, AB)
  • Motywacja do pracy i zaangażowanie
  • Inicjatywa w działaniu i rozwiązywaniu problemów
  • Umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy, dokładność

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogatą ofertę świadczeń socjalnych wraz z pakietem medycznym
  • Stanowisko o dużym zakresie samodzielności
    Możliwość rozwoju zawodowego wraz z dostępnym pakietem szkoleń

Oferta dotyczy pracy stałej.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aktualnego CV mailowo za pośrednictwem serwisu HRLINK

Numer referencyjny: AU/S/KUT10/LDZ
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.