Lafarge Cement S.A.
Lafarge Cement S.A. Lafarge Cement S.A.

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie okresowych przeglądów urządzeń na linii produkcyjnej (układów automatyki i pneumatyki)
  • Analiza przyczyn pojawiających się awarii elektrycznych oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości produkcji
  • Kontrola urządzeń ważących, dozujących, sterujących i automatyki na zakładzie
  • Obsługa urządzeń elektro-energetycznych
  • Przestrzeganie Polityki Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia
  • Przestrzeganie norm i przepisów w zakresie ochrony środowiska

Wymagania;

  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe kierunkowe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży przemysłowej
  • Znajomość automatyki przemysłowej – sieci Profibus, czujników, falowników, regulatorów, itp
  • Wiedza z zakresu mechaniki i pneumatyki
  • Uprawnienia energetyczne eksploatacyjne do 15 kV (mile widziane)
  • Komunikatywna znajomość jeżyka angielskiego
  • Otwartość do poznawania nowych zagadnień technicznych
  • Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnym koncernie, gwarantującym wysokie standardy pracy
  • Możliwość indywidualnego rozwoju

Automatyk

W związku z dynamicznym rozwojem, spółka Cementownia Kraków Nowa Huta należąca do Grupy Lafarge, poszukuje osoby na stanowisko:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.