Opis stanowiska pracy

MANN+HUMMEL Filtration Technology Poland Sp. z o.o. jest wiodącym liderem dostarczającym innowacyjne rozwiązania w dziedzinie filtracji, zarówno w sektorze motoryzacyjnym jak i przemysłowym.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Automatyk

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie układów sterowania
  • Wykonywanie szaf elektrycznych
  • Programowanie sterowników PLC oraz paneli operatorskich (Mitsubishi)
  • Tworzenie dokumentacji

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane elektrotechniczne
  • Znajomość komponentów automatyki: czujniki, styczniki, przekaźniki, przetworniki
  • Znajomość budowy i zasad działania sterowników PLC, paneli operatorskich i oprogramowania SCADA
  • Umiejętność diagnozowania i naprawy układów sterowań i regulacji opartych na elementach dyskretnych oraz na sterownikach PLC
  • Umiejętność czytania schematów
  • Znajomość techniki napędowej – silniki elektryczne, rodzaje, sposoby rozruchu i regulacji prędkości, falowniki, serwonapędy
  • Znajomość zagadnień z zakresu „grzania” i „chłodzenia”(czujniki i regulatory temperatury, parametryzacja, dobór parametrów PID)
  • Znajomość zagadnień z hydrauliki i pneumatyki (siłowniki, zawory, rozdzielacze, układy przygotowania powietrza)
  • Mile widziana znajomość systemu Sinumerik

Oferujemy:

  • Udział w strategicznych projektach firmy
  • Wynagrodzenie powiązane z osiąganymi wynikami i atrakcyjny pakiet pozapłacowy
  • Praca w stabilnym przedsiębiorstwie – lider w produkcji filtrów dla motoryzacji i przemysłu

Prezentacja firmy

Od czasów powstania w 1982 r. specjalizujemy się w produkcji wyso... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria