Opis stanowiska pracy

Praca polega na programowaniu układów sterowania do maszyn, urządzeń oraz robotów przemysłowych.

Oferujemy:

1. Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
2. Pracę w zespole doświadczonych projektantów i inżynierów.
3. Przyjazną atmosferę.

Wymagania

1. Mile widziane minimum roczne doświadczenie w programowaniu, projektowaniu układów do maszyn i urządzeń przemysłowych.
2. Znajomość programowania w językach C lub znajomość Automation Studio.
3. Znajomość programowania sterowników SIEMENS.
4. Ukończone studia wyższe na kierunku Automatyka lub pokrewnym.
5. Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym.
6. Uprawnienia elektryczne SEP.
7. Gotowość do odbywania zagranicznych podróży służbowych.
8. Umiejętność czytania schematów elektrycznych/technicznych.

Prezentacja firmy

Firma TES Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w 1987 roku jako firma typow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka