Opis stanowiska pracy

Headhunters Agencja Pracy to polska firma świadcząca usługi w zakresie konsultingu personalnego na rynku krajowym i zagranicznym. Trzon działalności Oddziału w Katowicach to procesy rekrutacyjno - selekcyjne głównie w oparciu o metodę direct oraz executive search na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Headhunters figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 7132.
Dla naszego Klienta, pposzukujemy Kandydatów na stanowisko:

AUTOMATYK

Miejsce pracy: okolice Wejherowa

GŁÓWNYM ZADANIEM OSOBY NA TYM STANOWISKU BĘDZIE:
• Projektowanie i realizacja systemów automatyki przemysłowej
• Diagnostyka oraz usuwanie awarii i usterek występujących w zakresie automatyki
• Analityka i kontrola procesów automatyki
• Projektowanie nowych rozwiązań automatyki – w zakresie modernizacji i optymalizacji
• Poprawianie parametrów procesowych w celu zwiększenia żywotności maszyny
• Uczestniczenie podczas przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw maszyn i urządzeń
• Prowadzenie odpowiedniej dokumentacji eksploatacyjnej i backupów systemów

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
• Wykształcenia wyższego technicznego (automatyka i robotyka, elektrotechnika, elektronika, mechatronika)
• Doświadczenia w pracy na podzespołach Siemensa
• Wszechstronnej znajomości automatyki przemysłowej
• Znajomość oprogramowania i konfiguracji Siemens sprzętu za pomocą: znajomości funkcji technologicznych sterowników PLC, Step7 Prof. w języku LAD i STL; WinCC, Data Bridge
• Znajomości obsługi bazy danych, w tym pisanie skryptów do celów SCAD-y
• Znajomości funkcjonowania sprzętu i oprogramowania SIMOTION
• Znajomości pakietu Wonderware itp.
• Mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
• Mile widzianej znajomości programu Asembler C++
• Dyspozycyjności do pracy zdalnej i/lub w nadgodzinach
• Komunikatywnej znajomości j. angielskiego w mowie i piśmie (w tym język techniczny)
• Zaangażowania, samodzielności, odpowiedzialności, pasji i chęci rozwoju
• Prawo jazdy kat. B

ZAPEWNIAMY
• Stałą możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
• Oferujemy pracę w firmie z wieloletnimi tradycjami o stabilnej pozycji na rynku.
• Zapewniamy stałą pracę na podstawie umowy o pracę.
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji, rozwoju i wdrażania własnych pomysłów

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie aktualnego CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria