ManpowerGroup Sp. z o.o.

Automatyk

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • Usuwanie bieżących awarii.
  • Konserwacja i naprawa urządzeń automatyki.
  • Przygotowywanie i weryfikowanie specyfikacji technicznej w celu zamawiania części zamiennych.
  • Przygotowywanie specyfikacji technicznych dla podwykonawców oraz nadzór nad pracami zleconymi.
  • Raportowanie do przełożonego.
  • Postępowanie zgodnie z procedurami jakości.
  • Udział w projektach (TPM, KAIZEN, 5S).

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie kierunkowe wyższe lub średnie.
  • Doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu, a w szczególności w diagnozowaniu maszyn oraz analizy i pisania programów PLC.
  • Umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych.
  • Gotowość do pracy zmianowej i dyżurów.
  • Podstawowa znajomość terminów technicznych oraz zrozumienie dokumentacji technicznej w języku angielskim.
  • Podstawowa wiedza z zakresu budowy maszyn i systemów sterowania.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy,
  • zatrudnienie w jednej z najszybciej rozwijających się firm z branży Automotive,
  • bogaty pakiet socjalny + szkolenia,
  • dofinansowanie stołówki
  • możliwość rozwoju oraz poszerzanie swoich umiejętności
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials