ManpowerGroup Sp. z o.o.

Automatyk

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Zadania:

- Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania maszyn i urządzeń produkcyjnych w odlewni żeliwa
- Diagnozowanie bieżących usterek
- Wprowadzanie modyfikacji w sterownikach maszyn
- Dokonywanie napraw interwencyjnych i prewencyjnych
- Okresowe przeglądy maszyn i urządzeń
- Współpraca z zewnętrznymi firmami serwisowymi

Wymagania:

- Dyspozycyjność do pracy w systemie zmian 4-brygadowym
- Wykształcenie min. średnie techniczne(automatyk, elektronik, informatyk)
- Min. 2-letniego doświadczenia na stanowisku automatyka w firmie produkcyjnej
- Znajomość sterowników SIEMENS STEP 7 (S7)
- Znajomość środowiska programowania wincc flexible
- Umiejętność diagnozowania i programowania sterowników Siemensa
- Uprawnienia SEP
- Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki ogólnej, układów sterowania, automatyki przemysłowej i elektryki
- Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, schematów automatyki i schematów elektrycznych

Oferta:

- Stałe i stabilne zatrudnienie
- Możliwość nabycia doświadczenia oraz rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Umowę o pracę bezpośrednio pod firmą
- Szeroki pakiet socjalny: prywatna opiekę medyczną, dofinansowanie do Kart Multisport oraz wiele innych
- Praca w międzynarodowym środowisku,

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials