Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Utrzymywanie sprawności linii technologicznych w zakresie układów elektrycznych oraz automatycznego sterowania
  • Usuwanie awarii oraz wykonywanie przeglądów i konserwacji maszyn oraz urządzeń elektrycznych
  • Uruchamianie nowych oraz optymalizacja istniejących systemów automatyki
  • Wykonywanie prac instalacyjnych elektrycznych
  • Współpracę z pozostałymi pracownikami działu utrzymania ruchu

WYMAGANIA:

  • Umiejętność programowania oraz diagnostyki sterowników PLC
  • Znajomość obsługi oraz diagnostyki napędów falownikowych oraz serwonapędów
  • Znajomość sieci przemysłowych (ProfiBus, ModBus, M-Bus)
  • Dobra znajomość środowiska MS Office oraz obsługa wewnętrznych systemów informatycznych
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki techniczne
  • rozwaga, staranność i odpowiedzialność w realizacji codziennych zadań,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej,
  • prawo jazdy kat B,
  • mile widziana praktyczna znajomość systemów automatyki, systemów SCADA, BMS, oraz sieci przemysłowych.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę i stabilność zatrudnienia w firmie działającej na rynku od 10 lat,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • kontakt z najnowszymi technologiami,
  • ciekawą pracę pełną wyzwań.

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające powyższe wymogi stanowiskowe prosimy o przesłanie CV i listem motywacyjnym najpóźniej do 30.11.2016.Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma usługowa

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne