Opis stanowiska pracy

Obsługa maszyn i urządzeń linii do produkcji prefabrykatów betonowych, Kontrola nad procesem produkcji.

Wymagania

Brak przeciwwskazań do pracy w magazynie produkcyjnym
Uprawnienia na wózki widłowe,
Mile widz. uprawnienia do obsługi dźwigników i suwnic ( potwierdzone przez UDT),
Dyspozycyjność, - praca na 3 zmiany 7.00-15, 15.00-23.00, 23.00-7.00,
Pozytywne nastawienie do pracy
Wykształcenie minimum zawodowe
Wykształcenie w kierunku  elektromechaniki lub mechaniki maszyn,
Znajomość automatyki,
Mile widziane doświadczenie w procesie utrzymania ruchu w zakresie mechaniki+
maszyn.

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomiast na r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Logistyka, Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne