Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Utrzymywanie sprawności linii technologicznych w zakresie układów elektrycznych oraz automatycznego sterowania
Usuwanie awarii oraz wykonywanie przeglądów i konserwacji maszyn oraz urządzeń elektrycznych
Uruchamianie nowych oraz optymalizacja istniejących systemów automatyki
Wykonywanie prac instalacyjnych elektrycznych
Współpracę z pozostałymi pracownikami działu utrzymania ruchu

Wymagania

WYMAGANIA:

Umiejętność programowania oraz diagnostyki sterowników PLC
Znajomość obsługi oraz diagnostyki napędów falownikowych oraz serwonapędów
Znajomość sieci przemysłowych (ProfiBus, ModBus, M-Bus)
Dobra znajomość środowiska MS Office oraz obsługa wewnętrznych systemów informatycznych
wykształcenie wyższe, preferowane kierunki techniczne
rozwaga, staranność i odpowiedzialność w realizacji codziennych zadań,
znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej,
prawo jazdy kat B,
mile widziana praktyczna znajomość systemów automatyki, systemów SCADA, BMS, oraz sieci przemysłowych.

OFERUJEMY:

umowę o pracę i stabilność zatrudnienia w firmie działającej na rynku od 10 lat,
niezbędne narzędzia pracy,
możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji,
kontakt z najnowszymi technologiami,
ciekawą pracę pełną wyzwań.

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające powyższe wymogi stanowiskowe prosimy o przesłanie CV i listem motywacyjnym najpóźniej do 30.06.2017.Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

FNUR sp. z o.o. wywodzi się z prężnego rozwoju firmy Friendly Net, która... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis