Dla naszego Klienta, firmy z branży FMCG, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

automatyk zmianowy

Nr ref.: 39330
Praca stała
Lokalizacja: Okolice Żywca

Zakres obowiązków:
  • usuwanie awarii, przeglądy, remonty z zakresu elektryki i mechaniki maszyn, urządzeń i instalacji automatyki na terenie Fabryki
  • dokonywanie oceny stanu technicznego urządzeń elektrycznych i mechanicznych oraz instalacji automatyki,
  • proponowanie i wykonywanie modyfikacji, usprawnień zwiększających bezpieczeństwo pracy, jakość produktu, obniżających koszty produkcji
  • diagnozowanie i sprawdzanie nowych instalacji elektrycznych, szaf elektrycznych, systemów automatyki i sterowania niezbędnych do procesu produkcji i wszystkich procesów z nią związanych
  • wykonywanie okresowych przeglądów, remontów i modernizacji wszystkich urządzeń, instalacji elektrycznych na terenie Fabryki
  • udział w realizacji zadań inwestycyjnych

Oczekiwania:
  • wykształcenie średnie kierunkowe elektryczne lub automatyczne/elektroniczne
  • doświadczenie min. 3 lata na podobnym stanowisku (udokumentowane)
  • uprawnienia energetyczne i elektryczne (1kV): eksploatacja, konserwacja, pomiary
  • wiedza w zakresie diagnostyki i programowania sterowników PLC w STL/LAD, paneli operatorskich, falowników, systemów scada
  • umiejętność obsługi komputera
  • prawo jazdy kat. B

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)