Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K.
Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

Automatyk Zmianowy (MOr)

Miejsce pracy: Rzeniszów

Obowiązki:

  • wykonywanie remontów z zakresu elektryki i mechaniki maszyn,
  • ocenianie stanu technicznego urządzeń mechanicznych i elektrycznych oraz usuwanie awarii,
  • dokonywanie usprawnień zwiększających bezpieczeństwo pracy oraz obniżających koszty produkcji,
  • wykonywanie przeglądów i diagnozowanie instalacji elektrycznych, szaf elektrycznych, systemów automatyki,
  • przeprowadzanie okresowych przekładów, remontów oraz modernizacji urządzeń i instalacji elektrycznych,
  • udział w realizacji zadań inwestycyjnych.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie kierunkowe - automatyka lub pokrewne (Elektrotechnika/Elektronika/Mechatronika),
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym czterobrygadowym,
  • min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia elektryczne (1kV) w zakresie eksploatacji,
  • posiadanie wiedzy w zakresie diagnostyki i programowania sterowników PLC w STL/LAD, paneli operatorskich, falowników, systemów scada,
  • umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym,
  • mile widziana praktyczna znajomość protokołów sieciowych (Profibus, Profinet, RS485),
  • posiadanie prawa jazdy kat. B,
  • chęć rozwoju i podejmowanie nowych zadań.

Nasz Klient oferuje:

  • pracę w dynamicznym środowisku w gronie profesjonalistów,
  • umowę o prace,
  • możliwość rozwoju na poziomie lokalnym i międzynarodowym,
  • premie kwartalne oraz roczne,
  • szeroki pakiet benefitów.

Dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.