Automatyk w Dziale Wdrożeń

Czubaka Sp. z o.o.

Tarnów, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Tarnów

• Optymalizacja, modernizacja i usprawnianie istniejących instalacji, maszyn, urządzeń
• Rozwiązywanie problemów technicznych i sprawne usuwanie usterek
• Udział w uruchomieniach nowych projektów oraz inwestycji
• Współpraca z obszarem produkcji i firmami wspierającymi

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Pracę w zgranym i kompetentnym zespole
• Dużą samodzielność i możliwość rozwoju zawodowego

Firma oferuje w ramach pakietu nieodpłatnie w użytkowanie mieszkanie o wysokim standardzie dla kandydata ( ewentualnie wraz z rodziną )
Pakiet medyczny
Pakiet sportowy

Wymagania

• Wykształcenie minimum średnie techniczne (Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika, Mechatronika, Elektronika)
• Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu
• Doświadczenie w diagnozowaniu i niwelowaniu usterek, konserwacji sprzętu i urządzeń technicznych
• Umiejętność czytania rysunku technicznego i dokumentacji technicznej (schematy elektryczne i pneumatyczne)
• Znajomość sterowników PLC
• Aktualne uprawnienia SEP
• Kreatywność, samodzielność i skuteczność w działaniu

Prezentacja firmy

Nasza firma dysponuje dużym biurem konstrukcyjno-technologicznym ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria