Automatyk w Dziale Utrzymania Ruchu

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opole, Brzeg, Namysłów, opolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Opole, Brzeg, Namysłów

NASZ KLIENT OFERUJE:
• Stabilne zatrudnienie bezpośrednio u klienta na podstawie umowy o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie
• Kartę multisport
• Dofinansowanie do posiłków oraz wczasów
• Zapewniony dojazd autobusem
• Przyjazną atmosfera w pracy w zgranym zespole
• Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
• Wsparcie zespołu przy wdrażaniu na stanowisko oraz profesjonalne szkolenia
• Atrakcyjny pakiet relokacyjny

OPIS STANOWISKA:
• Zapewnienie ciągłości produkcji poprzez nadzór nad sprawnym funkcjonowaniem maszyn i urządzeń produkcyjnych w zakresie układów automatyki
• Diagnozowanie powodów awarii i uszkodzeń oraz eliminowanie ich przyczyn
• Wykonywanie bieżących napraw, usuwanie usterek i awarii
• Planowanie i realizowanie okresowych przeglądów maszyn
• Programowanie maszyn i systemów oraz wprowadzanie modyfikacji (PLC, CNC)

WYMAGANIA:
• Wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane kierunki: elektronika, mechatronika, automatyka, robotyka
• Doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu (min. 3 lata)
• Umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz dokumentacji technicznej maszyn
• Znajomość procesów automatyki oraz budowy układów elektrycznych
• Doświadczenie w obsłudze sterowników PLC
• Odpowiedzialność, samodzielność, dobra organizacja pracy
• Dyspozycyjność do pracy zmianowej.

Zapraszam do aplikowania.

Numer referencyjny: AT/03/19/WRC/DS
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.