Automatyk w Dziale Utrzymania Ruchu

AMCOR FLEXIBLES REFLEX SP. Z O.O.

Łódź, łódzkie

Amcor Ltd. jest globalnym producentem opakowań z centralą zlokalizowaną w Australii. Koncern prowadzi działalność produkcyjną na całym świecie, skupiając obecnie ponad 300 fabryk i zatrudniając ponad 27 000 pracowników.
Fabryka Amcor Flexibles Reflex to nowoczesny obiekt znajdujący się w Łodzi przy ulicy Nowy Józefów 64D na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Zajmujemy się produkcją miękkich opakowań głównie do przemysłu spożywczego.

Od: AMCOR FLEXIBLES REFLEX SP. Z O.O.
Miejsce pracy: Łódź

Główne obowiązki:

  • Odpowiedzialność za przebieg działań mających na celu utrzymanie stanu technicznego wszystkich maszyn i urządzeń produkcyjnych i około-produkcyjnych,
  • Bezpośredni, aktywny udział w przeglądach prewencyjnych oraz usuwaniu awarii/uszkodzeń maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • Nadzór nad firmami zewnętrznymi świadczącymi usługi w obszarze technicznym,
  • Automatyzacja i doskonalenie procesów przemysłowych,
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych we współpracy z działem Produkcji,
  • Nadzór techniczny podczas realizacji projektów związanych z utrzymaniem maszyn.

Oczekiwania:

  • Preferowane wykształcenie wyższe techniczne (Automatyka, Elektronika, Mechanika i budowa maszyn),
  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej na analogicznym stanowisku min. 1 rok,
  • Znajomość procesów automatyki przemysłowej,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń,
  • Bardzo dobra znajomość sterowników PLC (Simens S7),
  • Dobra organizacja pracy, komunikatywność, otwartość oraz umiejętność pracy zespołowej,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Znajomość narzędzi TPM oraz programu AutoCad będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętność zarządzania projektami mile widziana.

Oferujemy:

  • Stabilizację zatrudnienia i świetną atmosferę pracy
  • Bezpłatną opiekę medyczną i pakiet socjalny ◦dofinansowanie aktywności sportowej ( Multisport)
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie produkcyjnej