Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Automatyk w dziale UR

Miejsce pracy: Poznań

Twoje zadania u przyszłego pracodawcy to:

  • usuwanie awarii maszyn i urządzeń
  • analizowanie przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych
  • utrzymywanie w sprawności systemów sterowania linii technologicznych
  • współpraca przy projektach inżynieryjnych
  • realizacja usprawnień procesów produkcyjnych
  • wykonywanie przeglądów i udział w remontach maszyn

Zaaplikuj, jeśli:

  • posiadasz wykształcenie min. średnie kierunkowe (automatyka, elektryka, mechanika)
  • posiadasz min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
  • masz doświadczenie w programowaniu sterowników Siemens SIMATIC S5, S7 (mile widziana znajomość sterowników Allen Bradley serii PLC5, SLC500)
  • posiadasz uprawnienia SEP do 1 kV
  • metodologia TPM nie jest Ci obca
  • jesteś gotowy/a do pracy w systemie III zmian (6-14-22)

W zamian za Twój wysiłek i pasję do pracy oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio przez firmę
  • pracę w dużej, prężnie działającej firmie
  • wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia - Ty podajesz swoje oczekiwania
  • premie - indywidualne i produkcyjne, bony świąteczne
  • prywatną opiekę medyczną, kartę sportową
  • 2 darmowe posiłki na zmianie
  • pracę w systemie 3 zmian - od poniedziałku do soboty
  • możliwość rozwoju i solidny okres wdrożenia

Oferta dotyczy pracy stałej. Osoby zainteresowane ofertą prosimy o nadsyłanie aplikacji.

Numer referencyjny: AUR/03/2019/PZN
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.