Automatyk Utrzymania Ruchu

OTTO Work Force

Września, wielkopolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Września

Opis stanowiska pracy:

Rozwiązywanie problemów związanych ze sterowaniem/automatyzacją linii produkcyjnej, maszyn i urządzeń pomocniczych oraz budynku fabryki;
Samodzielna analiza oraz usuwanie usterek mechanicznych, elektrycznych, hydraulicznych oraz pneumatycznych;
Współpraca z działami produkcji oraz jakości;
Wprowadzanie działań mających na celu poprawę funkcjonowania działu utrzymania ruchu;

Wymagania:

Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: Automatyka, Mechanika, Mechatronika;
Znajomość zagadnień automatyki, mechaniki, hydrauliki oraz pneumatyki;
Rozległe doświadczenie (min. 10 lat) na podobnym stanowisku poparte wiedzą i praktyką w nadzorowaniu poprawności działania projektów opartych o PLC (głównie Siemens S7);
Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną i schematami elektrycznymi, pneumatycznymi oraz hydraulicznymi;
Duża samodzielność oraz poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę;
Umiejętność rozwiązywania problemów, skuteczność i działanie w sytuacjach niestandardowych;
Dobra znajomość języka angielskiego (międzynarodowe środowisko pracy);
Dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień bezpieczeństwa maszyn i procesów;

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia;
Dodatki socjalne;
Szkolenie w Holandii;
Stabilne zatrudnienie;
Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku;

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.