Opis stanowiska pracy

Talent Solution to zespół ekspertów z zakresu psychologii pracy, doradztwa zawodowego oraz profesjonalistów wąskich branż i sektorów z wieloletnią, międzynarodową praktyką w obszarze HR. Świadczymy usługi w zakresie: ‘Executive Search & Recruitment’, ‘Career Management’ oraz ‘HR Consulting’. Specjalizujemy się w rekrutacji kadry menedżerskiej wyższego i średniego szczebla zarządzania oraz wykwalifikowanej i doświadczonej kadry specjalistycznej. Pracujemy dla korporacji w kraju i za granicą. Nr licencji : 7511

Dla naszego klienta, jednego z największych europejskich producentów komponentów metalowych, poszukujemy samodzielnej i dobrze zorganizowanej osoby na stanowisko:

Automatyk Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Września

Nr ref. 170314_AUR

Obowiązki:

  • Nadzór nad całością dokumentacji technicznej – w tym dbałość o jej aktualność
  • Analizowanie problemów związanych z pracą urządzeń produkcyjnych w celu eliminowania przestojów produkcyjnych
  • Nadzór nad zapasem części zamiennych w magazynie, niezbędnych do zapewnienie ciągłości produkcji
  • Koordynacja prac naprawczych, konserwacyjnych, prewencyjnych
  • Nadzór nad właściwym zabezpieczenie powierzonych narzędzi i materiałów
  • Uczestnictwo przy wdrażaniu nowych linii produkcyjnych, produktów i przenoszeniu ich między liniami produkcyjnymi

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowane specjalizacje to elektrotechnika, elektronika, automatyka
  • Wiedza z zakresu automatyki, pneumatyki, mechaniki
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie o zaawansowanej infrastrukturze technicznej
  • Znajomość programowania i diagnozowania błędów sterowników PLC – w szczególności sterowników Siemens
  • Uprawnienia UDT na wózki podnośnikowe,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Mile widziane aktualne uprawnienia elektryczne SEP do 15 kV D + E i uprawnienia energetyczne powyżej 50kW

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę w młodym, energicznym zespole
  • Kontakt z najnowszymi technologiami

Gwarantujemy pełną poufność. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli:

„Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Talent Solution z siedzibą w Poznaniu (adres: ul. Cicha 19/2, 61-710 Poznań), agencję doradztwa zawodowego ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod numerem 7511, moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. Z 2002r, Nr 101, póź. zm. 926). Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”

Prezentacja firmy

Talent Solution to zespół ekspertów z zakresu psychologii pracy i doradz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji