Opis stanowiska pracy

Sanpro Consulting to zespół ludzi z pasja, którzy na co dzień zajmują się organizacją zatrudnienia oraz rekrutacją, proponując najlepszym kandydatom pracę a klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym HR Management.

Obecnie dla naszego Klienta - z branży produkcyjnej - poszukujemy:

Automatyka utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Praca w systemie 3 lub 4 – brygadowym.

Zakres obowiązków:
• utrzymywanie sprawności technicznej maszyn, urządzeń i instalacji technicznych, oleju termicznego, hydrauliki, pneumatyki na wyznaczonym obszarze,
• terminowe wykonywanie napraw oraz remontów maszyn i urządzeń zgodnie z określonym zakresem, współpraca z pracownikami firm serwisowych,
• jak najszybsze usuwanie usterek i awarii w przypadku ich wystąpienia. Prawidłowe protokołowanie usuwanych awarii,
• kontrola stanu technicznego wyłączników krańcowych, fotokomórek oraz czujników zbliżeniowych,
• kontrola stanu technicznego urządzeń sterowniczych, aparatury kontrolno-pomiarowej oraz instalacji grzewczej,
• kontrola temperatury pomieszczeń rozdzielni i stanu pomieszczeń rozdzielni NN,
• kontrola zapasu podręcznych części zamiennych,
• obchód i kontrola stanu technicznego wszystkich urządzeń elektrycznych na podległym obszarze,
• prowadzenie książki ruchowej.

Oferujemy:
• umowę o pracę,
• stawka: od 17 zł brutto/h + 700 zł brutto premii przy 4 zmianie,
• pewną pracę.

Wymagania

• wykształcenie najchętniej automatyczne, mechatroniczne lub pokrewne,
• min. podstawowa wiedza za zakresu automatyki,
• mile widziane uprawnienia SEP-do 1 kV lub bez ograniczenia napięcia,
• mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• umiejętność pracy pod presją czasu, dobra organizacja pracy, dokładność, umiejętność podejmowania decyzji.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis