Automatyk Utrzymania Ruchu

Hays Poland

Nowy Targ, małopolskie

Hays Poland

Nowy Targ
Nowy Targ
NR REF.: 1134554

Dla Naszego klienta, jednego z wiodących producentów baterii łazienkowych i kuchennych w woj. małopolskim poszukujemy osoby na stanowisko Automatyka w dziale Utrzymania Ruchu.

Kluczowe zadania

  • Wykonywanie prac związanych z eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych
  • Usuwanie awarii i usterek maszyn, urządzeń, instalacji
  • Eliminacja zagrożeń, przestojów i produkcji detali niespełniających wymogów jakościowych

Wymagania

  • Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie techniczne
  • Znajomość sterowników PLC

Co możesz zyskać

  • Pracę w systemie jednozmianowym (6:00-14:00)
  • Możlwiość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy